Jeśli czujesz, że olejki eteryczne to brakujące ogniwo w Twoim życiu prywatnym i zawodowym koniecznie dowiedz się jakie korzyści możesz czerpać nie tylko z ich używania, ale także dzielenia się nimi i edukowania o ich właściwościach i zastosowaniach. Prowadząc swój własny biznes z doTERRA możesz nie tylko podnieść jakość swojego życia, ale też pomóc zrobić to innym.

Biznes z doTERRA – czy jest i dla Ciebie?

Bez względu na to czy jesteś prawniczką, krawcową, pielęgniarką, księgową, nauczycielką czy mamą na macierzyńskim, możesz zbudować swój olejkowy biznes. Od zera. A jeśli prowadzisz działalność, która koresponduje ze stosowaniem olejków, np. jesteś fizjoterapeutką, położną, fryzjerką czy prowadzisz studio jogi, urody  albo własną knajpę, włączenie olejków do codziennej pracy przeniesie Twój biznes na wyższy poziom. Co ważne, nie ma też znaczenia Twój wiek, pochodzenie, status społeczny, poglądy, miejsce zamieszkania. Biznes z doTERRA jest otwarty dla każdego, kto pragnie żyć lepszym życiem i jednocześnie pomagać innym.  Jak to zrobić?

Na początku ustalmy, jak i ile chcesz zarabiać oraz czy wolisz skupić się głównie na produkcie czy równoległym budowaniu dochodu pasywnego, czyli tworzeniu biznesu z doTERRA. A gdy to będziemy wiedzieć opracujemy optymalny plan działania i idziemy po sukces!

Którym typem jesteś?

Są trzy typy osób, które chcą i odnajdują się w biznesie doTERRA:

  • osoby, które dzielą się olejkami (sharer) i chcą mieć olejki dla siebie za darmo
  • osoby, które chcą zwiększyć swój dotychczasowy dochód (builder)
  • osoby, które chcą zastąpić swoją obecną pracę albo stworzyć drugie lub kolejne źródło dochodu (pasywnego)

Każdy z tych typów aktywnie i z entuzjazmem używa olejków eterycznych oraz wykorzystuje je do tego, by pomóc innym zmienić swoje życie na lepsze. Na lepsze, czyli zadbać bardziej o zdrowie czy emocje albo zwiększyć poczucie bezpieczeństwa w zakresie m.in. finansowym. W zależności od tego, w której grupie się znajdujesz albo do której grupy chcesz dołączyć, mam opracowane i sprawdzone metody na to, jak osiągnąć to, co Cię kręci.

Typ pierwszy – dzielę się olejkami

Aby mieć olejki i produkty doTERRA dla siebie za darmo, wystarczy dzielić się olejkami ze swoimi znajomymi i rodziną. Jak to działa? Uczestnicząc w programie lojalnościowym, za zakupy o określonej wartości (50 pv) dostajesz punkty, którymi możesz płacić za swoje produkty. Zapewne pomyslałaś… ale muszę przecież coś kupić, żeby otrzymać te punkty. Tak, racja! Dzieląc się olejkami automatycznie zdobywasz klientów, którzy na dobry początek chcą kupić 1-2 olejki, by na spokojnie sobie ich używać. I właśnie zazwyczaj produkty dla Twoich znajomych są tymi produktami, które składają się na Twoje zamówienie. Poza tym, że możesz odsprzedać olejki po cenie detalicznej, dodatkowo zbierasz punkty (1 punkt – 1 euro). Jak zatem się tymi olejkami dzielić? Jest kilka opcji. Możesz pokazać olejki których używasz, przy okazji spotkań i rozmów ze swoimi bliskimi, podarować im próbkę na ich dolegliwości. Możesz także zaprosić ich na spotkania edukacyjne, które ja organizuję. Podczas lekcji olejkowych uczę jak bezpiecznie i efektywnie używać olejków oraz przedstawiam ich właściwości i zastosowania. Dla osób, które aktywnie zapraszają swoich znajomych na moje warsztaty mam zawsze specjalne upominki. Co ważne, dzieląc się olejkami też możesz na tym zarabiać. Za każdą osobę, która postanowi założyć swoje konto klienckie z Twojego polecenia, otrzymasz od doTERRA prowizję, którą możesz przeznaczyć na swoje zakupy olejkowe lub wypłacić na konto bankowe i wydać na co chcesz. Prowizja jest wypłacana w euro. Poza lekcjami olejkowymi organizujemy wiele innych spotkań, na które zapraszamy, aby poszerzać swoją wiedzę, poznawać firmę i stale się rozwijać.

Typ drugi – chcę mieć więcej pieniędzy

Być może marzysz o tym, aby wysłać swoje dzieci do prywatnej szkoły albo zapewnić im atrakcyjne zajęcia edukacyjne czy rozrywki. A może chcesz żywić się tylko ekologicznymi produktami lub używać najwyższej jakości kosmetyków? Trudno Ci odłożyć kilkaset złotych z obecnej pensji, by stworzyć finansową poduszkę bezpieczeństwa lub oszczędności na inne cele? Każdy z nas ma listę wydatków, które odkładamy na później, bo zawsze jest coś ważniejszego, za co musimy akurat teraz zapłacić. I tu doTERRA wychodzi nam naprzeciw oferując współpracę, na własnych warunkach. Aby pozyskać do domowego budżetu określoną kwotę, w zakresie od 800 do 2500 zł, do aktywnego dzielenia się olejkami dorzucamy także współorganizację lekcji olejkowych. Nasze doświadczenia pokazują, że aby zarobić te pieniądze, wystarczy w tygodniu zaangażować się (naprawdę zaangażować, a nie udawać)  na 8-12 godzin w pracę. Większość tego czasu zajmuje nam prowadzenie indywidualnych (6-8) lub  grupowych (1-2) spotkań edukacyjnych (najpierw prowadzę ja, później razem, a później Ty) oraz opieka konsumencka. Skąd wziąć ten czas? O tym przeczytasz we wpisie „Dłuższa doba – czy to możliwe?”. A jeśli pomyślałaś: „przecież nie umiem prowadzić lekcji!” – nie martw się, nauczymy się jak działać krok po kroku. Co więcej? W ramach tych kilku godzin mamy też przestrzeń na to aby się szkolić, zarówno w zakresie używania olejków oraz biznesu. I co ważne, duży nacisk kładę na to, by się rozwijać – wtedy czytamy, słuchamy, rozmawiamy – pracujemy nad swoimi przekonaniami, budujemy swoją pewność siebie i kształtujemy nowe nawyki oraz… rozgramiamy wymówki. Poza w miarę stałym tygodniowym trybem działania, bierzemy udział też w szkoleniach naszej całej struktury oraz, w wydarzeniach, które organizuje dla nas firma, zarówno w Polsce jak i za granicą. Aby ten plan został zrealizowany potrzebujemy około 5-8 miesięcy i 2 osób (np. sharerów – typ pierwszy lub builderów – typ drugi), które także chcą dzielić się olejkami i tworzyć własny biznes.

Typ trzeci – chcę wejść na inną ścieżkę kariery zawodowej i zbudować źródło dochodu pasywnego

Jeśli potrzebujesz niezależności czasowej i finansowej oraz elastyczności w tym gdzie i jak pracujesz albo chcesz czuć się bezpiecznie, bo wiesz, że w razie kryzysu masz zabezpieczone środki na życie, to jest to praca dla Ciebie. Będąc osobą typu trzeciego zakładam, że chcesz zarabiać co najmniej tyle ile w dotychczasowej pracy albo zdecydowanie więcej. Mówię tu o kwotach rzędu 5000, 10000 czy 20000 złotych, a nawet więcej. Jak to osiągnąć? Działamy tak jak typ drugi, tyle że intensywniej. Prowadzimy w tygodniu min. 2 lekcje olejkowe lub 10 indywidualnych spotkań, nadal się rozwijamy, szkolimy, bierzemy udział w różnych wydarzeniach. Nasze działania zajmują nam około 25-30h tygodniowo i współpracujemy z conajmniej 3 osobami, które chcą wesprzeć swój domowy budżet. Średnio dojście do zarobków rzędu 8000-12000 zł zajmuje nam 15-25 miesięcy. O zarobkach w doTERRA, czyli ich wysokości oraz systemie prowizyjnym przeczytasz w artykule „Ile zarabiamy w doTERRA?”. Im więcej się angażujemy, tym szybsze mamy efekty. Innymi słowy wypracujemy tyle, ile siebie damy w tym biznesie.

Czy zawsze muszę zaczynać od kroku pierwszego?

Nie. Jeśli masz w sobie determinację i motywację oraz chcesz efektywnie zarządzać i wykorzystywać swój czas,  możesz zacząć od razu budować biznes pełną parą czy zrobić to ciut wolniej startując od pozycji drugiej – builder. Otrzymasz ode mnie narzędzia, materiały, wsparcie i tylko od Ciebie zależy jak szybko i intensywnie zaczniemy.

Czyli co, bierzemy się do pracy? Umów się ze mną, by zweryfikować którym typem osoby jesteś, którym typem chcesz być. Ustalmy plan działania i zacznij nowe, lepsze życie! WYPEŁNIJ FORMULARZ WSPÓŁPRACY