Na świecie jest mnóstwo firm marketingu sieciowego, które bazują na pracy z olejkami eterycznymi. To dlaczego doTERRA mnie tak urzekła? Czy to tylko kwestia najlepszej jakości produktów? A może to bardziej hojny plan wypłaty prowizji? Owszem, to też. Ale tych powodów jest zdecydowanie więcej.

Dlaczego  doTERRA? 10 powodów, które przekonały mnie do współpracy właśnie z tą firmą

 1. Jest to największa i najszybciej rozwijająca się firma oferująca olejki eteryczne najwyższej jakości na świecie.
 2. Doskonale wpisuje się w obecny trend i potrzebę powrotu do naturalnych metod wspierania zdrowia.
 3. Plan wynagrodzeń pozwala zarabieć pieniądze od pierwszego dnia.
 4. Niespotykana w branży retencja ok. 70 % – tylu klientów jest lojalnych firmie i ponawia zakupy (zwykle w branży wynosi to 7-15%), co daje stabilną bazę sprzedaży produktów i przekłada się na przychód pasywny.
 5. Etyczny sposób pozyskiwania olejków wspiera małych, lokalnych producentów, a za tym idzie rezygnacja z pośredników oraz akcje społeczne doTERRA.
 6. Wsparcie i edukacja, które dostajemy zarówno na poziomie produktu jak i rozwoju biznesowego daje ogromne poczucie bezpieczeństwa i pewność, że odniesiemy sukces.
 7. Mogę pracować na całym świecie – brak ograniczeń terytorialnych, oraz w dogodnym dla siebie czasie
 8. W Polsce jedynie ok. 5000 osób założyło konta w doTERRA, co daje niesamowite pole do rozwoju (jesteśmy daleko za wszystkimi krajami europejskimi). Szacujemy, że w najbliższych latach w Polsce może powstać ok 70 tys. kont zakupowych.
 9. Działalność charytatywna doTERRA jest tożsama z moją potrzebą pomagania innych.
 10. Współpraca pomiędzy różnymi zespołami, które de facto są dla siebie konkurencją oraz możliwość wzajemnego korzystania ze swoich szkoleń i materiałów pokazuje, że ta praca to coś więcej niż pieniądze.

Co mi dała i daje współpraca z doTERRA?

Przede wszystkim wiem, że mam władzę nad swoimi finansami, czuję się bezpieczna. Mam stabilny dochód z doTERRA i nie martwię się o to co przyniesie mi następny dzień.

Niezwykli ludzie. Współpracuję z naprawdę niesamowitym zespołem i ciągle czegoś się od siebie uczymy. Poczucie współnoty z osobami, które chcą być wolne, decydować o sobie i dawać wsparcie innym sprawia, że ta praca jest przyjemnością.IMG_2630

Nieograniczone możliwości rozwoju. W Polsce dopiero zaczęłyśmy. To co wydarzy się w najbliższych miesiącach i latach będzie niesamowite. Skąd to wiemy? Identyczną ścieżką przed nami szły Rumunia, Węgry, Bułgaria, Czechy, Słowacja i widzimy jak rozwija się tam rynek olejków eterycznych i sama doTERRA. Przed nami największe wzrosty w najbliższych 2 latach.

Marzenia przekuwam na plany. Już nie muszę marzyć. Bo teraz to, co kiedyś wydawało się nierealne, dziś staje się rzeczywistością. Codziennie małymi krokami realizuję moje plany i osiągam cele – zarówno te duże jak i te małe. Możliwość zapewnienia moim bliskim tego, co wspólnie potrzebujemy otwiera mi furtkę do śmielszych wyzwań dotyczących zmiany sytuacji materialnej kobiet, edukacji studentek w zakresie prowadzenia własnej firmy w branży MLM, czy stworzenia realnego łańcucha pomocy dla osób chcących wyjść z bezdomności oraz wsparcia organizacji zajmujących się ekologią i ochroną przyrody. A ja już teraz mam więcej czasu dla rodziny i znajomych, na podróże, zaczytywanie się w książkach i błogie lenistwo.

Czy to coś dla Ciebie?

Trafiłaś tu nie bez przyczyny, więc prawdopodobnie to rozwiązanie jest też dla Ciebie. Nasz zespół to kobiety w różnym wieku, pozycji społeczno-ekonomiczne i sytuacji osobisto-materialnej. Mieszkamy w różnych zakątkach Polski i Europy, a to co nas łączy, to ogromne pragnienie ciągłego rozwoju i zdobywania więcej i więcej – zarówno dla nas, jak i dla naszych bliskich. Nie ma znaczenia gdzie obecnie pracujesz (albo czy w ogóle pracujesz), jakie jest Twoje wykształcenie. Wśród nas są studentki, fizjoterapeutki, księgowe, kierowniczki placówek oświatowych, doule, położne, nauczycielki. Możesz być i Ty!

Co mogę Ci zaoferować?

 • Skuteczny i dostępny system szkoleń. To lubię najbardziej. Edukujemy osoby nie tylko z naszej struktury, ale to dla nich mamy zawsze pierwszeństwo i preferencyjne ceny.
 • Stałą współpracę w zamkniętych grupach i możliwość korzystania ze zgromadzonych tam materiałów szkoleniowych oraz wskazówki jak z nich korzystać i jak je powielać.
 • Dostęp do cotygodniowych spotkań mojego zespołu online i moje indywidualne wsparcie w pracy.
 • Współtworzenie i udział w wydarzeniach i akcjach online naszego zespołu, które pomagaja rozwijać biznes.

Jak zacząć?

 1. Załóż konto w doterra (hurtowe lub jako Wellness Advocate) kupując dowolny zestaw rejestracyjny lub dowolny olejek z opłatą rejestracyjną
 2. Zacznij używać olejków.
 3. Określ swój cel biznesowy – cele do zrealizowania oraz poziom dochodów
 4. Poświęć 10-15 h w tygodniu na pracę (czynności przynoszące dochody), a ja będę Cię w tym wspierać. Oznacza to, że powinnaś poświęcieć na pracę np. 3 razy w tygoniu po 2h plus 4-9 h w weekend, ale to Ty decydujesz jak rozlożyć ten czas.
 5. Przejdź 21 dniowe szkolenie online ze mną – będziesz gotowa do samodzielnego działania.
 6. Włącz się w aktywności i wydarzenia naszej grupy.

Z racji wspierania dużego zespołu mogę w ciągu jednego miesiąca rozpocząć współpracę z ograniczoną liczbą osób, jeśli chcę do pracy podejść odpowiedzialnie, a chcę. Dlatego mogę zacząć tylko z 5 osobami. To oznacza, że decyduję się na pracę z osobami zdecydowanymi i odpowiedzialnymi. Z radośćią rozpocznę współpracę z Tobą.

Nie mogę niestety Ci pomóc jeśli:

 • jesteś już zarejestrowana w doTerra w innym zespole,
 • chcesz pracować równolegle nad rozwojem dwóch lub więcej zespołów w różnych firmach marketingu sieciowego, nawet jeśli ich produkty nie są dla siebie konkurencyjne,
 • masz wymówkę na każdy pojawiający się problem.

Zapraszam do wspópracy. Napisz do mnie, umówimy się na spotkanie i jeśli zdecydujemy się na współpracę, będę Cię wspierać w drodze do sukcesu.