Jednym z kluczowych elementów naszej pracy są szkolenia. Uczymy się o tym jak prowadzić nasz olejkowy biznes, jak uczyć tego innych, z jakich źródeł wiedzy korzystać i na które warsztaty wyjeżdżać. Ale też wspieramy się w tym, by rozwijać też siebie, jak wyzwolić się z ograniczających nas przekonań czy wzmocnić pewność siebie. Jak wyglądają nasze warsztaty, czy działamy tylko w sieci i czy jest tu przestrzeń na naukę o samych olejkach…? Przeczytajcie:

Szkolenia doTERRA

Skoro decydujemy się na tworzenie swojego biznesu z doTERRA, bardzo ważny jest udział w szkoleniach, spotkaniach, które organizuje dla nas firma. Dlaczego? Dzięki temu poznajemy nie tyko kulturę doTERRA, ale przede wszystkim możemy uczyć się od najlepszy, wymieniać doświadczeniami oraz inspirować się i napędzać do dalszego działania.

Co doTERRA nam oferuje?

  • Wiosenne, letnie i jesienne TOUR – są to spotkania, które odbywają się 3 razy do roku w różnych miejscach kraju (np. Warszawa, Gdańsk, Kraków). Podczas nich poszerzamy naszą olejkową wiedzę: przez liczne wykłady dowiadujemy się o zastosowaniach i działaniach produktów oraz zazwyczaj poznajemy też nowe olejki, suplementy czy kosmetyki, które zostaną wprowadzone na rynek europejski. Zawsze tym trasom towarzyszy też blok biznesowy, w czasie którego prezentowane są korzyści płynące ze współpracy oraz podstawowe informacje o rozwoju firmy, w kontekście tego, jak i my możemy się tu zawodowo rozwinąć. Te spotkania są otwarte nie tylko dla osób, które są są już klientami doTERRA lub budują swoje struktury klientów. Może przyjść na nie każdy, komu naturalne rozwiązania są bliskie sercu. Imprezy te to idealny sposób na to, by spotkać się ze swoimi klientami.
  • Szkolenia merytoryczne dla budujących swoje struktury. Co roku na jesieni odbywa się Leadership – szkolenie, dzięki któremu rozpędzamy nasz biznes. Mam za sobą już te warsztaty na Sycylii, w Amsterdamie (jak widzisz, to nie tylko nauka rozwoju biznesu, ale też okazja do cudownych podróży). W tym roku pewnie spotkamy się online. Niemniej jednak podczas tych wyjazdów światowi liderzy doTERRA dzielą się swoimi wskazówkami z różnych dziedzin olejkowej-biznesowej strony. Jak zaprosić do biznesu branżystów? Jak umiejętnie pokazać korzyści wynikające z programu lojalnościowego? Jak planować pracę? Jak pracować z przekonaniami? Jak budować strategię zdobywania kolejnych rang? Na te i na wiele, wiele innych pytań można uzyskać odpowiedź właśnie na Leadershipie. Ale wiedza to nie wszystko. Energia, która tam panuje jest nie do opisania. I też nie bez powodu mówi się, że osoby biorące udział w globalnych wydarzeniach doTERRA zdecydowanie szybciej awansują i osiągają swoje cele.
  • Europejska Konwencja doTERRA – najważniejsze wydarzenie zarówno dla budujących jak i dla klientów. To właśnie tu spotykamy się z założycielami firmy, tu pracujemy nad rozwojem swojego biznesu, tu wymieniamy się doświadczeniami z ludźmi z całego świata, tu poznajemy nowe produkty. I w końcu tu ładujemy baterie i z tą energią idziemy dalej w świat. Obecność obowiązkowa.

Szkolenia zespołu

Bliskie mojemu sercu są relacje. Zespół jaki tworzę opiera się nie tylko na motywacji każdej z nas, ale na wzajemnych relacjach, współpracy, pomocy i inspiracji. Dlatego też, bez względu na to, gdzie mieszkamy, gdzie pracujemy, często spotykamy się na wspólnych szkoleniach, aby stale się rozwijać. Nasze warsztaty to duża porcja merytoryka, ale też duża porcja życia. To czas, gdy dzielimy się tym co mamy, tym co wypracowałyśmy, aby inni mogli z tego korzystać i odnosić sukcesy. Prowadzimy zarówno szkolenia online jak i szkolenia stacjonarne. Zobaczcie, z czego możecie skorzystać:

Szkolenia online
  • 21 dni – buduję biznes online – to 3 etapowe szkolenie, które odbywa się w sieci. Jego tematyka dotyczy: efektywnego wystartowania biznesu (moduł 1), prowadzenia lekcji olejkowej (moduł 2) oraz perfekcyjnego follow-up, czyli opieki konsumenckiej (moduł 3). Każdy moduł wykonujemy oddzielnie, jeden po drugim. Na każdy dzień jest przeznaczone jedno zadanie, którego wykonanie przybliża nas do osiągnięcia sukcesu. Uczestniczki chwalą sobie, że dzięki tym szkoleniom łatwiej jest im zaplanować efektywną pracę, zaopiekować się klientami. Ale przede wszystkim cenią to, że wszystko im się porządkuje, łapią odpowiednie tempo i wiedzą co, jak i kiedy warto zrobić, by mieć efekty.
  • Zoom – to cotygodniowe spotkanie zespołu. Jest to dla nas przestrzeń na to, by pochwalić się swoimi osiągnięciami, zaplanować kolejne kroki, ale przede wszystkim też rozwiązać bieżące wyzwania. Codziennie w naszej pracy spotykamy się z różnymi sytuacjami

Poza powyższymi szkoleniami mamy także swoje miejsce w sieci. Są to dwie grupy: pierwsza, dla osób zaangażowanych w biznes, a druga dla naszych klientów. Więcej o tym, przeczytasz w artykule poświęconym działalności w sieci i mediach społecznościowych.

Szkolenia stacjonarne
  • Bootcampy – to formy szkoleń stacjonarnych, dostosowane tematycznie do bieżących potrzeb uczestników, wynikających z ich obecnej sytuacji, miejsca w doTERRA. Osoby, które chcą zacząć ten biznes biorą udział w bootcampie dla początkujących, gdzie poznają podstawy pracy, system wynagradzania, schemat działania. Kolejne szkolenia są skierowane dla osób z określonymi rangami, np. bootcamp Elite+ czy Silver+. Im wyżej awansujemy, tym poznajemy więcej użytecznych narzędzi do pracy oraz skupiamy się na tym, jak najefektywniej duplikować nasze działania. Omawiamy jak prawidłowo budować strukturę, jak planować kolejne awanse, jak wspierać nasz zespół.
  • Spotkanie Ekipy – Ekipa to zespół, z którym pracuję bezpośrednio. 1-2 razy do roku zjeżdżamy się z całej Polski po to, aby poświętować nasze sukcesy, ale także poszerzyć horyzonty. To czas na rozwiązanie wszelkich trudnych zadań, które przed nami stoją ale też zakreślenie dalszych planów działania i współpracy.
  • Konferencja zespołu – raz do roku spotykamy się całą naszą polską strukturą, by podzielić się informacjami przywiezionymi z zagranicznych szkoleń i kursów, a także, by uczcić wszystkie krajowe awanse. Podczas tego wydarzenia, obok wspaniałej zabawy, licznych rozmów, pochylamy się nad doskonaleniem naszych postaw i wprowadzaniem do naszych biznesów rozwiązań, które sprawiają, że nasza praca (i jej wyniki) nabierają tempa.

Udział w tych szkoleniach pomoże Ci nie tylko rozpędzić swój biznes, ale przede wszystkim utwierdzi Cię w tym, czy ta droga, którą wybrałaś dla siebie jest słuszna. A jeśli jest, to odnajdziesz i odkryjesz w sobie, jak ją najlepiej podążać.

Jeśli potrzebujesz miejsca, w którym będziesz czuła się zaopiekowana merytorycznie i otrzymasz wsparcie w trudnych chwilach swojego biznesu, dołącz do mojego zespołu i twórz z nami ten niezwykły ruch, zmieniający niejedno życie.