Zastanawiasz się, czy potrzebne jest Ci konto doTERRA aby kupować olejki? Tak! Jest potrzebne po to, abyś pieniądze, które oszczędzisz na samodzielnych zakupach, mogła wydać na jeszcze więcej olejków. 😉 Albo na zaspokajanie swoich innych potrzeb i zachcianek. Ale to nie wszystko. Zobacz tylko…

co daje własne konto doTERRA?

Przede wszystkim daje możliwości. Możliwości nie tylko tańszych zakupów, ale przede wszystkim regularnego kompletowania swojej domowej apteczki. A dzięki temu dbania o zdrowie i dobre samopoczucie swoje i swoich bliskich. Uczy, że inwestycja w zdrowie jest po prostu ekonomicznym wyborem. Dzięki samodzielnym zakupom przez swoje konto masz możliwość:

     • kupowania po cenach hurtowych (co najmniej 25% taniej od ceny detalicznej) i to bez względu na to, za jaką kwotę kupujesz olejki czy inne produkty,
     • korzystania z promocji i otrzymywania produktu miesiąca gratis – w każdym miesiącu klienci otrzymują szansę na zakup określonego produktu z dodatkowym 10% lub 20% rabatem oraz zdobycia za darmo dodatkowego produktu. 
     • dołączenia do programu lojalnościowego – za zakupy otrzymujesz punkty lojalnościowe, które wymieniasz na ulubione produkty. Więcej o tym  jak działa te system, przeczytasz w oddzielnym wpisie. Dzięki temu programowi cieszę się nie tylko z darmowych olejków, ale przede wszystkim z wysokiej jakości kosmetyków i środków czystości.

Skoro widzisz już, że warto, to teraz zobaczmy…

jak kupować olejki dōTERRA?

Założenie własnego konta klienta jest bardzo proste! doTERRA jako firma marketingu sieciowego bazuje na tym, że klienci i osoby pracujące polecają sobie jej produkty. Dzięki temu każda ze stron czerpie z tego wiele korzyści. Jeśli wiesz o olejkach ode mnie albo podoba Ci mój sposób edukacji i oczekujesz opieki konsumenckiej na najwyższym poziomie, czy wreszcie chcesz dołączyć do mojego zespołu, to przejdź DO STRONY LOGOWANIA i załóż konto dōTERRA. A w poniższym filmiku krótka instrukcja obsługi, jak zrobić to szybko i sprawnie.

<>youtube-rejestracjakonta>

Jeśli wizyta na mojej stronie jest dla Ciebie pierwszym spotkaniem z olejkami i potrzebujesz wsparcia w wyborze produktów, to koniecznie napisz do mnie. Określimy wspólnie Twoje potrzeby i stworzymy zestaw im odpowiadający. Warto też zobaczyć jakie ZESTAWY STARTOWE oferuje dōTERRA, bo często to właśnie one pomagają energicznie wkroczyć na olejkową drogę.

Gdy otrzymasz od dōTERRA powitalny mail, spodziewaj się, że w ciągu 24 godzin dotrze do Ciebie także wiadomość ode mnie. Znajdziesz w niej dostęp do wszystkich moich grup edukacyjnych i programów oraz poradnik, jak się odnaleźć w olejkowym świecie. Poza tym pokieruję Cię jak korzystać z programu lojalnościowego dōTERRA oraz o wszystkich aktualnych szkoleniach, webinarach i promocjach.

Wygląda interesująco, czyż nie?